BeJeans.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

portfel
Zakupy

Kolor w portfelach męskich – sprawdź, jak moda męska odchodzi od nudnych akcesoriów

Męskie portfele to nie tylko tradycyjne czarne lub brązowe dodatki odzieżowe. Postęp w technologii produkcji umożliwia wprowadzenie różnorodnych kolorów i motywów. Designerzy projektujący skórzane portfele męskie mogą dziś naprawdę poszaleć z swoją twórczą fantazją. Przykładem na efekty prac kreatywnych projektantów są fasony portfeli szytych przez polską markę galanteryjną Paolo Peruzzi. Jeżeli klasyczne portfele męskie już od dawna nie przemawiały do Twojego gustu to tutaj możesz znaleźć ich zupełnie nową odsłonę w niezwykłym wydaniu. 

Designerskie portfele skórzane 

portfel

Jak połączyć elegancką skórę licową z bezpieczeństwem RFID i niebanalnym pomysłem na wzór portfela? Marka Paolo Peruzzi w swoich najnowszych modelach udowodniła, że można urzeczywistnić tę koncepcje. Do fanów solidnej galanterii skórzanej mogą teraz trafić męskie portfele wzbogacone o intensywną czerwień i ekskluzywny błękit. To dwa odcienie, które dodano do klasycznych fasonów. Zabieg tan sprawił, że portfele męskie zyskały zupełnie nowy, dotąd nieznany wyraz. Żadna inna marka nie wypuściła jeszcze takich propozycji! 

Kolory zostały przemycone z zachowaniem najwyższego poczucia estetyki. Jeśli spodziewasz się, że portfele męskie zabarwiono w czerwieni i błękicie to będziesz w błędzie… Projektanci śledząc aktualne trendy wśród akcesoriów postawili na delikatne detale. W końcu obecnie minimalizm jest w modzie i warto się go trzymać. Do projektów wprowadzono delikatne lamówki. Zamieszczono je zarówno na fasonach w liniach pionowych, jak i poziomych. W propozycjach marki pojawiły się wersje z pojedynczymi i podwójnymi lamówkami. Żywa czerwień znacząco odmieniła design czarnych portfeli męskich. Dzięki jej obecności te skórzane portfele nabrały niepowtarzalnego charakteru. To propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy lubią wyróżniać się swoim stylem. Natomiast lamówki w kolorze błękitnym to portfele męskie pasujące do osób stonowanych, które wśród akcesoriów lubią klasyczne barwy. Dzięki lamówkom Paolo Peruzzi znacząco wyprzedziło swoją konkurencję, ale to nie wszystko…

portfel męski

Nowością, którą dodatkowo zyskały portfele męskie w asortymencie sklepu internetowego Paolo Peruzzi są również ciemno-błękitne wykończenia na modelu IN-16-BLUE. Zamieszczono je idealnie na zgięciach portfela, przez co nietrudno znaleźć go na dnie torby lub plecaka. Nie zabrakło również alternatywnego fasonu z zastosowaniem intensywnej czerwieni – IN-13-RED. To skórzany portfel dla każdego miłośnika mody męskiej. Nowocześni mężczyźni, którzy chcą nadążać za obecnymi trendami sięgnęli po te modele jako pierwsi. Jeżeli obecnie zastanawiasz się nad wymianą swojego to teraz jest na to najlepszy moment! Zrób to zanim nowości zostaną ostatecznie wyprzedane.

Poręczne i funkcjonalne

portfel skórzany

Pomimo wprowadzenia nowości w projektach dwie rzeczy pozostają stałe. Paolo Peruzzi to portfele męskie idealne na każdą kieszeń. Dosłownie i w przenośni! Ich wykonanie uwzględnia odpowiednie wymiary. Jednym z najbardziej przystosowanych do męskich kieszeni jest model slim wallet, ale pozostałe dotrzymują mu kroku. Producent dba o odpowiednie wymiary wszystkich oferowanych fasonów. W ten sposób jego klienci od lat nie narzekają na posiadanie zbyt dużych i nieporęcznych portfeli męskich. Poza tym warto też tutaj wspomnieć o cenie. Polecane przez nas skórzane portfele męskie to tanie dodatki galanteryjne szyte z oryginalnych materiałów. Nie wierzysz? Sprawdź dokładnie skład poszczególnych portfeli oferowanych na stronie sklepu internetowego marki. Zdziwisz się, tak jak my kiedyś. Solidne portfele męskie nie muszą kosztować tysięcy… Możesz sprawić sobie taki portfel kiedy tylko tego chcesz, a Twój budżet domowy z pewnością na tym nie ucierpi.