BeJeans.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

koszulka
Moda

Co sprawia, że koszulki Fruit of the Loom są tak popularne?

Marka Fruit of the Loom, produkująca odzież, została założona w 1851 roku w Stanach Zjednoczonych, przez braci: Roberta i Benjamina Knight. Od pierwszych chwil istnienia B.B and R. Knight Corporation, myślą przewodnią było tworzenie tkanin bawełnianych i tekstyliów najlepszej jakości. Wszystko po to, aby odzież związana z marką, była kojarzona z jak najwyższymi standardami.

Ubrania marki Fruit of the Loom

Dwadzieścia lat po założeniu marki, nazwa Fruit of the Loom stała się oficjalną nazwą firmy. A inspiracją do niej były rysunki owoców, tworzone przez córkę jednego z klientów. Ciekawostką, jest to, że znak handlowy Fruit of the Loom jest jednym z najstarszych znaków handlowych na świecie. Jest starszy nawet od tego, który posiada Coca-Cola. Marka stawia na jakość i precyzję. Ich ubrania są wykonywane w 100% z bawełny ze zwiększoną gęstością ściegu. To sprawia, że wiele firm sięga po ich produkty, mając pewność, co do tego, że nadruki utrzymają się na ubraniach naprawdę długo, a do tego będą się prezentowały atrakcyjnie, nawet po praniu w wysokich temperaturach. Najczęściej wybieraną opcją reklamową przez wiele firm z całego świata są koszulki Fruit of the Loom, na których umieszczają swoje nadruki.

Koszulki Fruit of the Loom – dla kogo?

Posiadająca 170 letnie doświadczenie, marka Fruit of the Loom dobrze zna potrzeby swoich klientów i od 1851 roku nieustannie się rozwija. Sprawiło to, że aktualnie jest jednym z wiodących producentów odzieży (w szczególności ubrań reklamowych i roboczych). Koszulki Fruit of the Loom to ogrom różnych stylów i kolorów. W ofercie marki znajdują się:  t-shirty o-neck i v-neck, koszulki polo, czy koszule z długim i krótkim rękawem, a nawet bluzy. Każdy z tych produktów jest dostępny, w wersji dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Wybór odpowiedniego modelu zależy od gustu kupującego, ale też nie można zapomnieć o zastosowaniu produktu. Ubrania przeznaczone do celów roboczych powinny być przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. Natomiast odzież reklamowa musi być zrobiona tak, aby stanowiła idealną bazę pod nadruk reklamowy, stanowiący wizytówkę danej firmy.

Duża popularność koszulek Fruit of the Loom

Na świecie jest ogromna ilość hurtowni i sklepów odzieżowych, które mają w swojej ofercie koszulki Fruit of the Loom, będące jednym z najczęściej wybieranych produktów tej marki (np. w sklepie https://quala.pl/pol_m_MARKI_Fruit-of-the-Loom_Koszulki-Fruit-of-the-Loom-210.html). Długoletnie doświadczenie i ciągła praca nad doskonaleniem jakości zagwarantowała marce wiodące miejsce wśród odzieży reklamowej i roboczej. Zastosowanie koszulek Fruit of the Loom jest bardzo duże. Najczęściej są wykorzystywane, jako odzież firmowa, sportowa, a także szkolna. Prawie każdy posiada w swoje szafie produkt firmy Fruit of the Loom.