BeJeans.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

Moda

Jakie spódnice będą modne wiosną 2020?

Wraz ze wzrostem temperatury za oknem, chętniej sięgamy po spódnice. Na jakich wzorach i kolorach powinnyśmy się skoncentrować, żeby stworzyć modną stylizację?

Jeśli w zeszłym roku wymieniałyśmy wiosenną garderobę, a w tym roku niekoniecznie mamy na to ochotę, to dobra wiadomość jest taka, że wiele trendów nadal jest na czasie. A jak należymy do grupy, która marzy o zakupach i tym, by móc zmienić swój look, to też są powody do radości – moda jest obecnie bardzo zróżnicowana, więc bez względu na swoje upodobania, powinnyśmy znaleźć coś, co nam się spodoba.

Ponadczasowy jeans

W dalszym ciągu projektanci przedstawiali na wybiegach spódnice jeansowe. Najmodniejsze będą spódnice z wycięciami, kojarzące się z ubiegłym wiekiem. Przetarcia i dziurawy materiał nie wydaje nam się zbyt ciekawy, albo kojarzy nam się głównie z nastolatkami? Nie ma problemu – równie modne są spódnice jeansowe z rozcięciami. Są różnej długości i możemy z ich udziałem stworzyć mnóstwo stylizacji.

Spódnica Bialcon

Nadal królują plisy

Spódnice plisowane też są znane już od dawna. Kiedyś były hitem, a od kilku sezonów możemy obserwować, że ponownie są na topie. Chociaż czasem kojarzy się je z eleganckim strojem i ważniejszym wyjściem, obecnie mamy do wyboru spódnice, które świetnie sprawdzą się w stylizacjach casualowych. Jedne z nich są jednokolorowe, inne mają motyw kwiatów przewijający się każdej wiosny.

Kraciaste spódnice

Kratka to kolejny ponadczasowy wzór. Nadaje się i do pracy i na spotkania towarzyskie. W tym sezonie modna jest m.in. spódnica ołówkowa z wysokim stanem w kratkę. To doskonała propozycja, jeśli musimy ubierać się do pracy formalnie, ale chcemy coś w swoim codziennym stroju zmienić. Decydując się na kraciastą spódnicę, musimy pamiętać, że w tym przypadku bluzka lub koszula muszą być gładkie. W przeciwnym razie stylizacja przestanie wyglądać na spójną, a w końcu planując strój, chcemy wyglądać atrakcyjnie.

Gdzie kupić modne spódnice?

W sklepie, który podąża za trendami. Wszyscy producenci powinni dbać o to, by w ofercie były ubrania modne i w jak największym stopniu zbliżone do tego, co proponują projektanci. Do tego musimy zwracać uwagę na tkaninę i jakość wykonania. Są takie spódnice, po których jakość (lub jej brak) jest od razu widoczna. Przykładem ubrań, które sprostają wszystkim naszym wymaganiom, są spódnice na bialcon.pl. W ofercie znajdziemy tylko modne modele, a ich wybór jest szeroki i bez trudu dobierzemy je do naszej sylwetki i pod kątem konkretnych okazji.