BeJeans.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

Uroda Zakupy

Trudny wybór kolczyków?

Nie ulega wątpliwości, że mnogość wzornictwa może panie przyprawić o ból głowy jeszcze przed przekłuciem uszu. Zdecydowanie się na jakiś jeden model, wszechstronny i odpowiedni dla każdej okazji, graniczy zresztą z niemożliwością, chociaż zawsze się sprawdzi skromny wybór.

Tylko, czy kolczyki wiszące akurat mogą być skromne?

Dyndające przy każdym poruszeniu głową, każdym ruchu ciała, mają raczej zwracać uwagę na jej właścicielkę, a nie usuwać ją w cień, można więc śmiało założyć, że nie jest to biżuteria o charakterze stonowanym, ale przy tym nie musi być wcale krzykliwa. I czy kolczyki powinny zawierać w sobie coś więcej oprócz kruszcu albo innego materiału podstawowego, czy być jak wykonane techniką sutasz?
Oczywiście, perełki sprawdzą się zawsze i diamenciki lub imitujące je cyrkonie. Jednak takie rozwiązanie będą preferować raczej panie o stonowanym charakterze albo do użycia w miejscach, gdzie mile widziana jest spokojna elegancja. Z chwilą założenia wystrzałowej kreacji, pasować już do niej nie będą.

Kolczyki boho

Kolczyki sutasz, rzucające się w oczy, a przy tym zjawiskowe i klimatyczne, zawsze sprawdzą się u pań lubiących konwencję boho, a przy tym mają tyle różnorakich rozwiązań, a ich cena nie zburzy finansów, że można się pokusić o kilka różnych wersji, dla wielu kreacji i okazji. Przy tym sutasz pozwala na dosyć swobodne skomponowanie całych zestawów, przy zakupie kolczyków więc bransoletki także mogą zostać do nich dobrane natychmiastowo, bez obawy o zasobność portfela. No i potrafią zrobić wrażenie na każdym.
Nie tylko dusze artystyczne mogą skorzystać na popularności tych technik, ale każda z pań, która, chociażby ze względu na okazyjną uroczystość albo spotkanie towarzyskie, pragnie poczuć się wyjątkowa.

artsrebro.pl