BeJeans.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

Uroda

Brwi – jakie kosmetyki i zabiegi zastosować, żeby były piękne?

Brwi – jakie kosmetyki i zabiegi zastosować, żeby były piękne?
To ważny element makijażu oka. Bez ich podkreślenia twarz nie będzie się dobrze prezentowała. Jakie preparaty i zabiegi pomogą podkreślić brwi? Przeczytaj, a wybierzesz dla siebie odpowiednie.

Żele do brwi – bezbarwne, brązowe

Bezbarwny służy do ułożenia brwi, żeby włoski były uporządkowane. Będą estetyczne, naturalnie, nawet bez pozostałych kosmetyków do makijażu na twarzy.

Maskary do brwi

Nadają kolor włoskom na brwiach. Dostępne odcienie dodadzą uroku kobietom o różnym typie urody. Czarne, brązowe tusze do brwi to kosmetyki, które powinny być w damskiej kosmetyczce. Stosowane na co dzień ładnie podkreślą brwi.

Pisaki, kredki

Brwi zyskają ładny kształt. Precyzyjnie narysowana linia jest bardzo ważna. Pomogą w tym pisaki i kredki do brwi dobrze zastrugane. Często mają grzebyczek do rozczesywania włosków na brwiach. Dzięki temu rysowanie będzie ułatwione.

Zestawy do brwi

Cienie, woski w różnych odcieniach brązu, czarnego, szarego to kosmetyki, które zawiera przeciętny zestaw do brwi dostępny w sklepach. Oprócz tego trafiają się pęsety, kredki, szablony do rysowania. Nadają się do zabrania w podróż i do codziennego malowania. Wszystko zależy od tego, do oferuje dana firma.

Henna – farbowanie brwi

To dobry sposób na uzyskanie ładnego koloru. Zabieg wykonywany jest w salonach kosmetycznych wraz z regulacją lub osobno. Henna do brwi ma różne odcienie. Blond, czarny, szary, brązowe. Można wykonywać samodzielnie w domu i kupić ją w drogeriach. Jest to wygodne i zajmuje mało czasu.

Makijaż permanentny – kolor na dłużej

Wykonywaniem tego zabiegu zajmuje się profesjonalna linergistka precyzyjnie rysująca brwi. Uzupełnić można także ubytki w brwiach, poprzez dorysowanie pojedynczych włosków. To inwestycja na dłużej i warto się zdecydować. Ceny makijażu permanentnego brwi są atrakcyjne w wielu miastach. Zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas, według zaleceń, bo barwnik się zmywa.

Jak widać, jest wiele sposobów na ładny kolor brwi. Wybierz najlepszy dla siebie.