House of Jeans Sp. z o. o. Sp. k.

731 818 181 info@bejeans.pl
Kozły 4 21-532 Łomazy woj. lubelskie
5372601299
!

Do poprawnego wyświetlania strony wymagana jest odpowiednia wersja przeglądarki internetowej wraz z włączoną obsługą JavaScript.
Zalecana wersja przeglądarki to Internet Explorer 10.0 i wyższe.

Zwroty i reklamacje

Wymiana towaru

Darmowa dostawa przy pomocy szybkiezwroty.pl/BeJeans
Na wymianę towaru masz aż 28 dni od momentu otrzymania przesyłki. Wymieniany towar musi być w stanie niezmienionym, zgodnie z regulaminem punkt 7. Będziemy wdzięczni, jeśli będzie w oryginalnym opakowaniu producenta.

Jak wymienić produkt?

 1. Wybierz z oferty sklepu rozmiar i kolor, na który chcesz dokonać wymiany. Pamiętaj, że wymiany możesz dokonać tylko w obrębie zakupionego modelu (wymiany możesz dokonać np. na inny rozmiar lub kolor tego samego modelu). Jeśli zamierzasz wymienić na inny produkt należy dokonać zwrotu i ponownie złożyć zamówienie.
 2. Wypełnij dokładnie formularz wymiany (pobierz w formacie pdf) i prześlij go na adres email: info@bejeans.pl. Dokonaj zamówienia produktu w innym rozmiarze/kolorze z opcją płatności "przelew na konto", a w uwagach do zamówienia wpisz "Wymiana towaru".
 3. Zapakuj produkty wraz z formularzem wymiany i odeślij na adres:
  Lee Wrangler New Balance CH Wola Park
  ul. Górczewska 124
  01-460 Warszawa
  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący (nie dotyczy przy wymianie przez Szybkiezwroty.pl). Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.
 4. Po otrzymaniu przez nas przesyłki wyślemy do Ciebie wybrany produkt na  nasz koszt.


Zwrot towaru

Darmowe zwroty przy pomocy szybkiezwroty.pl/BeJeans
Uznajemy zwroty towarów zakupionych w naszym sklepie aż  do 28 dni  od daty dostarczenia przesyłki do Klienta. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, zgodnie z regulaminem punkt 7. Będziemy wdzięczni, jeśli będzie w oryginalnym opakowaniu producenta.


Jak zwrócić produkt?

 1. Zwracany towar musi być nowy, bez oznak użytkowania, z oryginalnym ometkowaniem.
 2. Wypełnij dokładnie formularz zwrotu (pobierz w formacie pdf) i prześlij go na adres email: info@bejeans.pl. Nie zapomnij wypisać prawidłowo numer konta bankowego do zwrotu należności.
 3. Zapakuj produkty wraz z formularzem zwrotu i odeślij na adres:
  Lee Wrangler New Balance CH Wola Park
  ul. Górczewska 124
  01-460 Warszawa
  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący (nie dotyczy przy zwrocie przez Szybkiezwroty.pl). Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.
 4. Po otrzymaniu przesyłki zwrócimy należność do 5 dni roboczych na wskazane konto bankowe lub w przypadku płatności kartą zwrot wykonany zostanie na kartę, z której dokonano płatności.


Reklamacja towaru
Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z ustawą z Regulaminem i ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. , poz. 121 ze zm.).

Jak zareklamować produkt?

 1. Wypełnij dokładnie formularz reklamacji (pobierz w formacie pdf) i prześlij go na adres email: info@bejeans.pl.
 2. Zapakuj produkt wraz z formularzem reklamacji  i odeślij na adres:
  Lee Wrangler New Balance CH WOLA PARK
  ul. Górczewska 124
  01-460 Warszawa
  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zwracamy koszty przesyłki zwrotnej.
 3. Reklamacje rozpatrywane są do 14 dni od  dnia otrzymania zgłoszenia reklamacji.
Razem w koszyku:
0,00 zł
Suma
0,00 zł
Przejdź do kasy
wróć do zakupów